Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.

Vyhledávání

Renault 8 Gordini 1300 Tisk E-mail
Leží tady předemnou francouzký legendární časopis BERLINETTE pojednávající o alpinách a gordinách a hle na titulní stránce je gordina s českou SPZetkou. Uvnitř na šesti stranách se redaktor rozplývá nad dokonalostí tohoto v čechách zrenovovaného modelu, jež v šedesátých a semdesátých letech vyhrával v soutěžích kde co. 09012008372
Myslím, že tím článkem frantící dostali docela za uši. Je to stejné, jako kdyby v (neexistujícím) českém veteránském časopise o závodních a sportovních škodovkách žasli naši krajané nad stotřicítkou zrenovovanou nějakým francouzem.
09012008373

Ten chlápek který to má na svědomí, je Milan Olšan - majitel, renovátor a hlavně šikovný mechanik, který tomu autu dal vše co potřebovalo a určitě i víc a asi i kus svého srdce. Teď žádá o vstup do našeho C&SC Clubu. Jakmile mi předá sepsané informace o jeho modrém čryřokém Géčku, vše prásknu tady na stránkách.
09012008374

Myslíte, že mu dovolíme s tímto vozem rozšířit naše řady majitelů sporťáků? ... a navíc má na dílně další model, se kterým se chce blýsknout nejen v našem clubu, tedy- R5 Alpine.
Tak co vezmeme ho ...?
 
< Předch.   Další >